Značky

Buubli

Mamička dvoch dcérok sa venuje výrobe rozkošných mašličiek, ktoré sa dajú pripnúť buď na kovovú pinetku alebo na nylonovú čelenku vhodnú pre bábätká. Mašličky sú ručne a s láskou vyrobené na Slovensku.

Djeco

Francúzska značka Djeco, ktorá je už na Slovenskom trhu pomerne známa sa venuje v prvom rade výrobe tvorivých a kreatívnych hračiek ale vo svojom portfóliu ponúka aj nádherné detské dáždniky, ktore nám učarovali a nemohli sme ich nezaradiť do ponuky. Pretože dokonalý outfit pre svoje dieťa chceme aj v sychravom počasí!! 

DORA Dizajn

Mamička, ktorá chcela byť svojím deťom čo najviac nablízku a tak sa rozhodla odsťahovať z Bratislavy a prevziať do rúk rodinné remeslo a začala pracovať s kožou. A podľa nás sa rozhodla správne :) Okrem iných krásnych kúskov vyrába aj tieto kuul detské traky, ktoré nám chýbajú do dokonalého outfitu. A ja sa veľmi teším, že máme v ponuke opäť niečo slovenské a vyrábané s láskou :)

Jeej Design

Nová slovenská značka, ktorá má vo svojom portfóliu ponožky, podkolienky a pančušky, ktoré sú vyrábané zo 100 % bavlny, prímesy Aloe Vera a iónov striebra a tak dodávajú jednotlivým modelom významné pridané hodnoty, ktoré si zamilujú nie len ľudia s alergiami alebo trápiaci sa atopickým ekzémom. 

Jeej Design: "Prekráčajte dňom v bavlnke!"

Hey Little Owl

Mladá slovenská módna značka, ktorá prišla na trh s jedinečným nápadom - vyrábať "rastúce" oblečenie v limitovaných kolekciách. Materiály z ktorých vyrábajú vecičky sú starostlivo vyberané s ohľadom na zdravie našich najmenších a taktiež na naše životné prostredie. Šijú z certifikovaných materiálov vhodných pre deti od narodenia.

Vecičky sú jednoduché, nadčasové a rastúce čo znamená, že sú šité tak aby ich Vaši najmenší mohli nosiť čo najdlšie.

MartinaZ

Značka MartinaZ bola založená v roku 2013 dizajnérkou Annou Perez s jednoduchou myšlienkou, priniesť pomocou dobrých ľudí a dobrej práce, niečo nové, originálne, neokukané. Starostlivo vybrané materiály, zručnosť šikovných rúk a tradícia remesla dala dnešnú podobu batôžkom, ktoré sa nosia po celom svete. Spojitosť tejto práce do jedného celku priniesla celému projektu hodnotnú a zároveň úžasnú myšlienku, že za každým batohom sa skrýva jeden veľký príbeh. Príbeh práce a na druhej strane príbeh radosti...

Fixoni, Small Rags, En*Fant, Nordic Label

Tieto značky patria do dánskej rodinnej firmy UTOFT Kids Group, ktoré sa v Škandinávii zaradzujú medzi značky s najväčšou dôverou. Okrem toho, že sa pýšia unikátnym dizajnom v štýle severského vintage, vyznačujú sa najmä kvalitou a funkčnosťou. Oblečenie je určené pre rodičov, ktorí chcú mať svoje dieťa oblečené štýlovo a zároveň si potrpia na kúsky prepracované do detailov.

UBANG

Nádherne hravé a zároveň vkusné detské oblečenie, ktoré je na dánskom trhu veľmi obľúbené už od roku 2006.  Od založenia si táto značka zakladá na vysoko kvalitnom oblečení s použitím organicky certifikovaných materiálov a kladie dôraz na detail. Udržateľná a pomalá móda je krédom tejto značky! Preto je nám veľkou cťou, že sme jediný predajca tejto krásnej značky na Slovensku a môžme Vám ponúknuť zopár limitovaných kúskov.

YOUR*STAR

Od februára 2020 sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio o značku YOUR*STAR za ktorou stojí ako inak mamička 3 detí :) Značka vznikla na jeseň roku 2017 a prináša na Český trh štýlové designovky, ktoré upútajú svojím vzhľadom, praktickosťou, funkčnosťou a ako všetky produkty v našej ponuke je kladený veľký dôraz na kvalitu. Všetky produkty sú navrhnuté majiteľkou a vyrobené priamo v Českej rebuplike. Som nesmierne rada, že si práve nás vybrali ako predajcu na Slovensku a teda len u nás si viete zakúpiť ich originálne btohy pre deti.