Čo vám ponúkame

Balíme ekologicky

Šetríme životné prostredie a preto tovar balíme do kartónových krabíc vhodnej veľkosti aby sme nemuseli prázdne miesto vypĺňať bublinkovou fóliou ani žiadnym ďalším materiálom. Používame papierové lepiace pásky aby bola krabica 100% recyklovateľná.

Pod jednou strechou

Už nemusíte objednávať cez niekoľko eShopov aby ste vytvorili dokonalý outfit pre Vaše dieťa. U nás to vybavíte pod jednou strechou a za jedno poštovné :)

Tovar skladom

Aj Vám sa stáva na stránkach eShopov, že prechádzate množstvo produktov a keď sa Vám niečo zapáči tak tovar je na objednávku? U nás máme v ponuke len tovar, ktorý je skladom.  A ten Vám posielame do 24 hodín.

Inšpirujeme Vás

Neviete si nakombinovať jednotlivé produkty aby tvorili kuul outfit? Sledujte nás na facebooku alebo instagrame kde pre Vás tvoríme celé outfity z produktov, ktoré máme v ponuke. Takto Vám chceme uľahčiť nakupovanie

Komunikujeme s Vami

Máte nejaké otázky ohľadom materiálu, veľkosti alebo strihu? Alebo nám len chcete odporučiť ako robiť niečo lepšie? Môžte s nami komunikovať prostredníctvo FB, Instagramu, mailu alebo nám zavolať. Budeme sa snažiť vybaviť všetky Vaše dotazy.

Doprava zdarma

Ak nakúpite nad 50 EUR dopravu platíme my :) platí v rámci SR. Počas zľavovej kampane platí pri nákupe nad 120€.