Platobné a dodacie podmienky

PLATOBNÉ PODMIENKY

1) Za Tovar je možné platiť nasledujúcimi spôsobmi:

a) Platba v hotovosti prostredníctvom dobierkovej služby Slovenskej pošty, alebo prostredníctvom dobierkovej služby kuriérskej spoločnosti GLS. V obidvoch prípadoch platíte za tovar až pri jeho prevzatí od doručovateľa ( za platbu na dobierku je účtovaný poplatok 1 euro)

b) Prevodom na účet Predávajúceho číslo účtu IBAN: SK9311000000002948015070, SWIFT: TATRSKBX s variabilným symbolom, ktorým je číslo Objednávky uvedené v Prijatí Objednávky doručenom Kupujúcemu (Tovar bude vyexpedovaný po prijatí peňažných prostriedkov na vyššie uvedený účet Predávajúceho).

Ak neobdržíme platbu na náš bankový účet do 7 dní od objednania, bude objednávka automaticky zrušená (stornovaná).

3. Ceny uvedené na stránkach internetového obchodu sú konečné ceny.

4. Vlastníctvo k Tovaru nadobúda Kupujúci až po uhradení plnej sumy za objednaný tovar Predávajúcemu.

DODACIE PODMIENKY

1. Tovar skladom expedujeme do 24hodín od uzatvorenia objednávky.

2. Tovar, ktorý nie je skladom objednávame u dodávateľa a doba dodania môže byť rôzna v závislosti od skladových zásob dodávateľa. Niektoré produkty sú vyrábané na zákazku a preto je doba dodania dlhšia. V prípade ak tovar nemáme skladom budeme Vás kontaktovať emailom alebo telefonicky o dĺžke doby dodania.

3. Na výber máte nasledovné možnosti spôsobu doručenia

a) osobne 

b) Slovenskou poštou

c) GLS 

* detail dodania nižšie

POPLATKY ZA DOPRAVU A BALNÉ

1. Predávajúci poskytuje balné bezodplatne - ZADARMO.

2. Spôsob dodania Tovaru:

a) osobný odber v sídle spoločnosti PRB Consulting, s.r.o. Predávajúci bude v tomto prípade Kupujúceho kontaktovať telefonicky aby dohodol čas vyzdvihnutia Tovaru.Kupujúci je povinný si osobne prevziať Tovar do 7 dní od uzatvorenia Kúpnej zmluvy.

b) Slovenská pošta - Tovar bude zaslaný prostredníctvom služby Slovenskej pošty doporučene ako balík 1.triedy. Poplatky tejto služby sú nasledovné:

  • V prípade platby vopred si Predávajúci účtuje poplatok vo výške 3 €
  • V prípade platby na dobierku si Predávajúci účtuje poplatok vo výške 4 €

c) Kuriérskou spoločnosťou GLS - Tovar je doručený Kupujúcemu nasledovný pracovný deň po expedícii z nášho skladu. Poplatky tejto služby sú závislé na spôsobe platby:

  • V prípade platby vopred si Predávajúci účtuje poplatok vo výške 3,80 €
  • V prípade platby na dobierku si Predávajúci účtuje poplatok vo výške 4,80 €

3. Pri objednávke nad 50 je poštovné, resp.doprava ZADARMO. Táto skutočnosť neplatí počas bežiacej zľavovej kampane, vtedy je doprava zadarmo pri nákupe nad 120€.

4. Nevyzdvihnutie zásielky na dobierku
V prípade, že si kupujúci neopodstatnene a neodôvodnene neprevezme zásielku na dobierku na pošte, alebo od kuriéra, dôjde k porušeniu kúpnej zmluvy, nakoľko je kupujúci vždy informovaný o potvrdení a stave objednávky. Takému kupujúcemu odmietame v budúcnosti poslať ďalšiu objednávku bez platby vopred.

5. Pokiaľ objednávka obsahuje viac druhov tovaru a je vybavovaná po častiach, poštovné sa platí iba raz.

6. V prípade adresy doručenia v inej krajine ako SR, je cena stanovená podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty, alebo spoločnosti GLS pre medzinárodný styk.

7. Všetky objednávky realizované v našom obchode sa riadia zákonmi Slovenskej republiky a nepodliehajú zákonom iných štátov.

* Detailnejší popis dodacích a platobných podmienok nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach