Zavinovačka/ prikrývka WASHED COTTON - Ecru

Na objednávku: 1 - 3 týždňe

Popis: V prvých týždňoch života bábätka poslúži ako zavinovačka, neskôr ju využijete ako prikrývku alebo paplónik. Spolu s vankúšikom z tejto kolekcie vytvoria dokonalý set.

Set odporúčame aj ako darček, ktorému sa poteší každá budúca mamička. Vďaka ľahko kombinovateľným farbám zapadne do každej postieľky :-)

Zavinovačka / prikrývka je vyrobená z pranej bavlny, veľmi jemnej na dotyk, ktorá má charakteristickú jemnúe krčenú štruktúru. 

Zloženie: 100% bavlna, vo vnútri je silikónová antialergická výplň 

Rozmery: 75x75 cm 

Starostlivosť: Prať v práčke na šetrnom programe pri teplote max. 30°C. Žmýkať na nízkych otáčkach. Pri praní nepoužívajte aviváž, ktorá môže poškodiť výplň. Nebieliť. Nesušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame vodorovné sušenie na voľnom vzduchu, nie na zdroji tepla. Žehliť na programe vhodnom pre bavlnu (max.200°C), žehliť bez použitia pary.

Poškodenie vzniknuté nesprávnou starostlivosťou (napr. poškodenie výplne) nie je predmetom reklamácie.

Dostupnosť: Na objednávku 1 - 3 týždne

46,90 €

Celá kolekcia Washed Cotton

MALOMI

Severským dizajnom, minimalizmom a kvalitou sa vyznačujú výrobky značky MALOMI, za ktorou stoja dve šikovné mamičky pochádzajúce z prímorského Poľska. Značka ponúka nádherné kúsky pre našich najmenších ako sú zavinovačky, posteľné prádlo, vankúšiky, deky, uteráky a rôzne ďalšie doplnky, ktoré patria do základnej výbavy bábätka.

Malomi si získala srdcia mamičiek v Európe ale aj Škandinávii a my sa veľmi tešíme, že ju môžme ponúknuť v našom eshope.