Zavinovačka / prikrývka CAMEL FRUITS

Na objednávku: 1 - 3 týždňe

Popis: Praktická zavinovačka, z ktorej sa jednoducho stane plnohodnotný paplónik. Zavinovačka je vyrobená z bavlny, veľmi jemnej a mäkkej na dotyk. Pozdĺž je doplnená ozdobným prešívaním, čo ju robí ešte výnimočnejšou.

K zavinovačke si môžte dokúpiť plochý vankúšik pre bábätko s rovnakým vzorom, s ktorým vytvoríte dokonalý set do postieľky.

Zloženie: 100% prémiová bavlna, výplň je tvorená 100% polyesterom

Rozmery: 75x75 cm 

Starostlivosť: Prať v práčke na šetrnom programe pri teplote max. 30°C. Žmýkať na nízkych otáčkach. Pri praní nepoužívajte aviváž, ktorá môže poškodiť výplň. Nebieliť. Nesušiť v bubnovej sušičke. Odporúčame vodorovné sušenie na voľnom vzduchu, nie na zdroji tepla. Žehliť na programe vhodnom pre bavlnu (max.200°C), žehliť bez použitia pary.

Poškodenie vzniknuté nesprávnou starostlivosťou (napr. poškodenie výplne) nie je predmetom reklamácie.

Dostupnosť: Na objednávku 1 - 3 týždne

46,90 €

Celá kolekcia Camel Fruits

MALOMI

Severským dizajnom, minimalizmom a kvalitou sa vyznačujú výrobky značky MALOMI, za ktorou stoja dve šikovné mamičky pochádzajúce z prímorského Poľska. Značka ponúka nádherné kúsky pre našich najmenších ako sú zavinovačky, posteľné prádlo, vankúšiky, deky, uteráky a rôzne ďalšie doplnky, ktoré patria do základnej výbavy bábätka.

Malomi si získala srdcia mamičiek v Európe ale aj Škandinávii a my sa veľmi tešíme, že ju môžme ponúknuť v našom eshope.