Zavinovací fusak ORGANIC COTTON - Caramel

Na objednávku 1 - 3 týždne

Luxusný fusak, ktorý je súčasťou kolekcie ORGANIC COTTON vás isto zaujme. Vonkajšia strana je tvorená organickou bavlnou s certifikátom GOTS potlačená autorským vzorom Malomi, vnútro tvorí mäkkučký plyšový medvedík. Bábätko sa tak bude zaručene cítiť ako v bavlnke.

Fusak obsahuje antialergickú silikónovú výplň.

Na zadnej strane sú otvory na 3-bodové bezpečnostné pásy vajíčka, fusak je tak praktickou pomôckou na cestách autom. V chladných dňoch preto stačí fusak rozopnúť vo vyhriatom aute bez toho , aby ste z vajíčka bábätko vyberali.

Fusak taktiež využijete v hlbokom kočíku, alebo len tak doma v postieľke :-)

Na prednej strane má fusak suchý zips, pre ľahkú manipuláciu.

Po obvode kapucne je šnúrka, ktorú možno stiahnuť podľa potreby, aby bola hlávka bábätká chránená pred nepriaznivým počasím.

Rozmery roztvoreného fusaku: 112 x 104 cm

Fusak je vhodný pre bábätko od narodenia do cca 6 mesiacov (do času keď využívate vajíčko alebo hlbokú vaničku).

Čistá a chemicky neošetrená organická bavlna je zdravá pre naše telo. Nielenže dýcha a správa sa ako naša druhá pokožka, ale je ideálny aj pre všetkých alergikov. Organická bavlna je tiež oveľa odolnejšia voči praniam, preto môže vydržať mnoho rokov bez poškodenia.

Dostupnosť: Na objednávku 1 - 3 týždne

58,90 €

Celá kolekcia Organic Cotton v dizajne Caramel

MALOMI

Severským dizajnom, minimalizmom a kvalitou sa vyznačujú výrobky značky MALOMI, za ktorou stoja dve šikovné mamičky pochádzajúce z prímorského Poľska. Značka ponúka nádherné kúsky pre našich najmenších ako sú zavinovačky, posteľné prádlo, vankúšiky, deky, uteráky a rôzne ďalšie doplnky, ktoré patria do základnej výbavy bábätka.

Malomi si získala srdcia mamičiek v Európe ale aj Škandinávii a my sa veľmi tešíme, že ju môžme ponúknuť v našom eshope.