Eryteal masť na prebaľovanie 3 v 1

Skladom

Popis: Eryteal masť na prebalovanie s ukludňujúcim výťažkom z nechtíka získaného z kvetov pestovaných BIO metódou. Poskytuje starostlivosť a ochranu pred zapareninami a podráždením vyvolaným suchosťou. Bohatý na olivový olej a oxid zinku, uznávané pre ich ochranné vlastnosti, ukludňuje od 1. použitia, čistí a prispieva k rýchlemu zmierneniu začervenanej pokožky zadočka v dôsledku zaparenia. Je bez parfumácie. 

Skóre podráždenia a suchosti u 31 dojčiat. Klinický test realizovaný pod dohladom dermatológov a pediatrov po dobu 14 dní 

Objem: tuba 75ml

Zloženie: WATER (AQUA). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). ZINC OXIDE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. HYDROGENATED VEGETABLE OIL. PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. PROPYLENE GLYCOL. ETHYLHEXYL PALMITATE. PEG-22/DODECYL GLYCOL COPOLYMER. OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL (OLEA EUROPAEA FRUIT OIL). ALLANTOIN. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. GLYCERYL LINOLEATE. GLYCERYL LINOLENATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). MAGNESIUM SULFATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. ZINC SULFATE.

8,50 €
Please select variants first