BIBS mušelínové obliečky z BIO bavlny - mustard

Odosielame do 3-5 dní

Popis: 

BIBS mušelínové obliečky sú vyrobené zo 100% organickej bavlny s certifikátom GOTS, ktorý je zárukou najvyššej kvality ekologického výrobku. Nariasený mušelín je predpraný, hebký a priedušný. Zároveň je vďaka svojej gramáži odolný a nestráca tvar ani pri častom používaní a praní. Kvalitu použitého materiálu spoznáte na prvý dotyk. Mušelín je totiž najhebkejšia bavlnená látka, každým praním sa ešte viac zjemňuje a je mimoriadne príjemná na kontakt s jemnou detskou pokožkou.

Samozrejmosťou detských posteľných obliečok BIBS je typický škandinávsky minimalistický dizajn, v ktorom je dokonale prepracovaný každý detail. Neodmysliteľnou súčasťou tejto dánskej značky je roztomilé srdiečko, ktoré nemôže chýbať ani na obliečkach. Pekným dizajnovým detailom je aj nápadné lemovanie, ktoré napomáha odolnosti materiálu pri používaní a praní. Navliekanie cez praktický kvalitný zips. Set obliečok je zabalený v mušelínovej taštičke vo farbe obliečok.

Rozmery :

Obliečka na vankúš : 40 x 45cm
Obliečka na prikrývku : 70 x 100cm
Mušelínová taška : 20 x 22cm

Zloženie :

100% organická BIO bavlna

Certifikát GOTS - Global Organic Textile Standard. Spĺňa prísne podmienky ekologického spracovania, výroby, balenia, označovania, obchodovania a distribúcie.

Údržba :

Pranie na 30°C v práčke, jemný program. Nežehliť, stratil by sa nariasený efekt mušelínu. Nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke. Čím viac sa mušelín perie, tým je mäkší a viac absorbuje vlhkosť. Používanie aviváže môže znižovať absorpčnú schopnosť.

55,00 €

BIBS

BIBS dobýja celý svet. Jednoduché a štýlové. BIBS sú produkty navrhnuté a vyrábané v Dánsku s viac ako 30 ročnou tradíciou. Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS produkty typické. Okrem jedinečného dizajnu dbá značka BIBS na to, aby boli ich produkty zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí.  

Mohlo by sa Vám páčiť: