Adventný kalendár Malomi

Vypredané

Popis: Krásny, štýlový a hlavne praktický adventný kalendár, ktorý poslúži niekoľko rokov. Kalendár spríjemní Vašim deťom čakanie na najčarovnejší čas v roku - Vianoce. Na kalendár máte možnosť vyšiť mená Vašho dieťaťa (možnosť vyšiť až 3 mená) alebo zvoliť nápis Veselé Vianoce prípadne Happy Holiday.

Kalendár je vyrobený z luxusnej pranej bavlny. Obsahuje dve palice z borovicového dreva, vďaka ktorému zavesený kalendár drží svoj tvar. Súčasťou sú dve dekoračné zamatové hviezdy.

Rozmery: 90x50 cm (bez šnúrky na zavesenie)

Možnosť zvoliť nápis: HAPPY HOLIDAY, VESELÉ VIANOCE, meno dieťatka (na kalendár sa zmestia aj 3 mená detičiek)

Pri objednávke nám Vami zvolené heslo napíšte do poznámky.

Keďže sa kalendáre vyrábajú pre Vás na mieru, je potrebné zvoliť platbu bankovým prevodom a platbu uskutočniť vopred. Až po pripísaní platby na náš účet bude kalendár zadaný do výroby.

Na kalendáre prijímame objednávky do 7.11.2021.

Vyberte si variant:

48,90 €

Celá kolekcia Washed Cotton

MALOMI

Severským dizajnom, minimalizmom a kvalitou sa vyznačujú výrobky značky MALOMI, za ktorou stoja dve šikovné mamičky pochádzajúce z prímorského Poľska. Značka ponúka nádherné kúsky pre našich najmenších ako sú zavinovačky, posteľné prádlo, vankúšiky, deky, uteráky a rôzne ďalšie doplnky, ktoré patria do základnej výbavy bábätka.

Malomi si získala srdcia mamičiek v Európe ale aj Škandinávii a my sa veľmi tešíme, že ju môžme ponúknuť v našom eshope.