2 x čelenka pre bábätko Twist ORGANIC COTTON - Caramel

Na objednávku 1 - 3 týždne

Jemné čelenky pre bábätko sú vyrobené z organickej bavlny s certifikátom GOTS. Jedna čelenka je vyrobená z bavlny s autorským vzorom Malomi, druhá je v smotanovej farbe. Praktická čelenka, ktorá ochráni ušká bábätka.

Zloženie: 100% organická bavlna s certifikátom GOTS

Veľkosť:

56 - novorodenec (obvod hlavičky 37/39cm)

62 - 1-3 mesiace (obvod hlavičky 39/41cm)

68 - 3-6 mesiacov (obvod hlavičky 41/43cm)

Čistá a chemicky neošetrená organická bavlna je zdravá pre naše telo. Nielenže dýcha a správa sa ako naša druhá pokožka, ale je ideálny aj pre všetkých alergikov. Organická bavlna je tiež oveľa odolnejšia voči praniam, preto môže vydržať mnoho rokov bez poškodenia.

GOTS (Global Organic Textile Standard) je celosvetový certifikát, ktorým je označovaná ekologická a sociálne zodpovedná textilná výroba. Garantuje najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín.

  • Galéria

Dostupnosť: Na objendávku 1 - 3 týždne

Vyberte si variant:

18,90 €

Celá kolekcia Organic Cotton v dizajne Caramel

MALOMI

Severským dizajnom, minimalizmom a kvalitou sa vyznačujú výrobky značky MALOMI, za ktorou stoja dve šikovné mamičky pochádzajúce z prímorského Poľska. Značka ponúka nádherné kúsky pre našich najmenších ako sú zavinovačky, posteľné prádlo, vankúšiky, deky, uteráky a rôzne ďalšie doplnky, ktoré patria do základnej výbavy bábätka.

Malomi si získala srdcia mamičiek v Európe ale aj Škandinávii a my sa veľmi tešíme, že ju môžme ponúknuť v našom eshope.